İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Profesyonel Ev Nakliyesi

İstanbul İzmir Ev Taşıma, Evden Eve Taşımacılık firmaları arasında hizmet kalitesi olarak en iyi hizmeti size vaadediyoruz. İzmir Evden Eve Taşımacılık ve İstanbul Evden Eve Taşımacılık sektöründe 1 numara konumunda olan firmamız tüm ülke geneline hizmet vermektedir. Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

İzmir evden eve taşımacılık işlemlerinizde firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadir. Evden eve taşıma büro ofis taşımacılığı şehirler arası ev esyaşı taşıma şehirlerarası ofis taşıma şehirlerarası parsiyel eşya taşıma işlemlerinizde sizlerin istediği kalitede taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Firmamız sizler için tüm teknolojik şartlara uygun ekipmanıyla güleryüzlü personeliyle 7/24 sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Bize bir alo demeniz yeterli bir telefon kadar yakınız bir telefon kadar yakınız.

Evden eve taşıma işlerinizde, firmamız sizlerin tüm eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı ve marangozlu şekilde taşır. EGETUR evden eve nakliyat firmamız evden eve taşıma ve ofis büro taşımalarında, evinizde ve ofisinizde bulunan gardoplarınızı, yemek masalarını, sandalyeleri, koltuk takımlarını, vitrinleri, komidinleri, aynalı şifonyerleri, konsulları, bazaları, yatak başlarını, çoçuk odası gardolaplarını, fortmantoları, mutfak dolaplarını, yaşam ünitelerini, çalışma masalarını, ofis büro dolaplarını, ofis büro koltuk ve sandelyelerini, sehpaları ve fiskosların sökümünü yapar. Sökümü yapılan tüm eşyalar tek tek hijyenik şekilde havalı patpat ambalajlarla sarılır.

İkinci adres de ambalajlarından çıkartılan tüm eşyaların kurulumu ve dizaynı profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Ev taşımalarınız da evinizde bulunan bardaklarınızın sarılması, kitaplarınız toplanması, perdelerinizin kolilenmesi, tabaklarınızın sarılması, vazolarınızın paketlenmesi, resim ve çerçevelerinizin sarılması, çatallarınızın toplanması, kaşıklarınızın toplanıp kolilenmesi, kozmetik eşyalarınız, süs eşyalarınız düzenli şekilde toplanması, plastik mutfak ve ev malzemelerinizin paketlenmesi, kavanozlarınız kolilenmesi, yapma çiçekleriniz taşınması, biblolarınızın paketlenmesi ve baharatlıklarınızın profesyonel paketleme elemanlarımız tarafından hijyenik malzemeler ile sarılır ve uygun kolilere yerleştirilir. İkinci adresde ise yerleştirmesi yapılır. İzmir’den İstanbul’a nakliyat işlerinizde evinizde bulunan ütülü kıyafetleriniz askılı dolaplarımızla taşınır. Ütüsüz kıyafetler ise koli veya poşetlere yerleştirilerek taşınması sağlanır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Fuar Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.