İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma hizmetini firmamız günlük ve haftalık seferleriyle tarafınıza garantili ve sigortalı olarak sunmakta. Her iki ilde şubemizin bulunmasından dolayı eşyalarınız daha uygun fiyatlara ve kısa zamanda tarafınıza ulaşmaktadır.

Sektörde internet aramalarında İzmir ve İstanbul’da şubeleri bulunduğunu iddia eden firmaların son zamanlarda artmasıyla birçok müşterimizden eşyalarının zamanında teslim edilmediği ve sorunlar yaşandığı duyumunu almaktayız. Bu konuda tavsiyemiz firmamız kalitesinde ve sizlere söz verdiği gibi hizmet veren firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Ege Evden Eve Nakliyat firmaları arasında şüphesiz birinci konumda olan firmamız sizlere İstanbul’dan İzmir’e taşınmanız da yardımcı olmaktadır.

Kaliteli hizmet almayı herkes ister, ama bazen çok büyük ücretler ödeyerek kaliteli hizmet almadığımız durumlar olmuştur. Biz firma olarak bu olumsuzluklara karşı sizlere söz verdiğimiz doğrultuda tüm hizmetleri yerine getirmekteyiz. Tüm çalışma sistemlerimiz web sitemizde mevcut. Ayrıca eşyalarınızın taşınacağı aracı dahi web sitemizde inceleyebilirsiniz. Sizlere bu imkanı sunan ender nakliyat firması vardır. Genelde kopya resimler, fotomontaj araçlar web sitelerinde sergilenir. Böyle bir firmamın sizlere vereceği hizmet soru işaretleriyle doludur.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız İzmir ve Bodrum Şubeleri ile tüm EGE bölgesine parça eşya taşıması yapmaktadır. Sizlerde İstanbul’dan İzmir’e veya İzmir’den İstanbul’a göndermek istediğiniz kısmi eşyalarınızı EGETUR Nakliyat kalitesi ile taşıtmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Parsiyel eşya taşıma alanında uzmanlaşmış olan firmamız yazlık eşya, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası gibi parça yada kısmi eşyalarınızı sigortalı olarak evinizden alıp yine evinize teslim etmekteyiz.

İzmir evden eve nakliyat, parça eşya hizmeti almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Not: Çalışmalarımız pratikte bazı nakliyat firmaları tarafından taklit edilmekte. İnternet aramaları sonucu bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ege bölgesinde şubesi olmayan bir firmanın eşyalarınızı sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim etmeyeceği aşikardır. Bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.