İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Ofis Taşıma

Sizlerde ofis eşyalarınızı İstanbul’dan İzmir’e taşıtmak istediğinizde istekleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Ofis taşıma konusunda profesyonel olan firmamız gerekli tüm fizibilite çalışmasını yaparak ofis eşyalarınızı sizin istediğiniz zaman tarafınızdan teslim alarak yeni adresinize en yakın zamanda teslim etmektedir. Tüm ofis masa ve dolapları uzman personelimiz tarafından demontaj ve montajı yapılmaktadır.

EGETUR evden eve nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Egetur evden eve nakliyat’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Egetur evden eve nakliyat’ ın formen’ i ile muhataptır.

Nakliyat Öncesi
Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Taşınma İşleminin Başlatılması
Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

Taşımacılık’da kalite standartlarımız
Tüm bu güvenli hizmete rağmen Egetur evden eve nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.