İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Neden Tercih Edilmekteyiz

Evden Eve Nakliyat sektörünün en önemli noktası müşteri memnuniyetidir. Tercih edilmeniz memnun kalınan müşteri sayınızın artması ile gerçekleşebilir. Eğer hizmet verdiğiniz müşteriyi taşıma günü memnun ederseniz, o müşteriyi kazanmış olursunuz.

EGETUR Nakliyat olarak İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimizi ancak bizi yakın çevresinde başka bir arkadaşına yada dostuna tavsiye ediyorsa o müşteriyi kazanmışızdır demektir. Verdiğimiz taşıma hizmetlerimiz ise müşterimizi kazanıp kazanmadığımızın en önemli göstergesidir.

Her İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetimizi bir basamak olarak görmekteyiz. Taşıma öncesinde yaptığımız çalışmalar, taşıma esnasında verdiğimiz hizmet ve taşıma sonrası kendi aramızda yaptığımız durum değerlendirmesi çok önemlidir. Verdiğimiz kaliteli ve profesyonel evden eve nakliye hizmeti ile müşterimizden not alırız. Aldığımız bu notlar sayesinde eksikliklerimiz varsa gidermekte, iyi yönlerimizi de daha da geliştirmekteyiz.

Her müşterinin memnuniyet algısı farklıdır. Bu nedenle biz her müşterimizi memnun edecek bir iş disiplini ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her yeni işimizde referans listemize yeni müşterilerimiz eklenmektedir. Müşterilerimizin verdiğimiz nakliye hizmetleri ile ilgili talepleri, beklentileri ve şikayetleri detaylı incelenir ve buna bağlı olarak çalışmalar yapılmaktadır.

Peki firmamız İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmeti alan müşterilerimizin memnuniyeti için nelere dikkat etmektedir?

Profesyonel yaklaşımımız, belli bir iş disiplini içinde olmamız ve eşyalarınıza sizin kadar özen gösterip sorunsuz ve hasarsız taşımamız tercih edilmemizin nedenlerini artırmaktadır. Bir müşterinin evden eve nakliyat firması tercihi yaparken hangi beklentiler içinde olduğunu bildiğimizden hassasiyetimiz 2 kat artmaktadır.

Hizmet verdiğimizden dolayı müşteri memnuniyetini oluşturmak için belli standartlara sahip olmamız gerektiğini biliyoruz. Çok sayıda araca sahip olmamız, geçmişte başarılı organizasyonlar yapmamız müşterimizi ilgilendirmez. Müşteri taşıma günü aldığı hizmete bakar ve buna göre notunu verir. İşte biz bu konuda müşterimiz ile anlaştıktan sonra taşıma başlangıcından taşıma sonuna kadar bizden alacağı hizmetin, ödediği rakamın karşılığını olması gerektiğini biliyoruz.

Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşterimizi şaşırtırız. Elimizden gelenin en iyisini yaparız. İşimizi ciddiye alıyor, müşterimize karşı dürüst olup kendilerine güven veriyoruz. Talep edilen hizmetin karşılığını alıyoruz, sizden kesinlikle ekstra ücretler talep etmiyoruz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Personeli

Ev taşıma hizmetinin en önemli parçası taşıyıcı personeldir. Çünkü taşıma personeli ile müşterimiz taşıma boyunca iletişim halindedir. İşi bilen, güler yüzlü ve eğitimli taşıma personeli ile çalışmak olmazsa olmazımızdır.

EGETUR Nakliyat olarak personel tercihlerindeki hassasiyetimiz, bize olumlu geri dönüşlerin sağlanması ile devam etmektedir. Günlük çalıştırılan ve aldığı ücretten memnun olmayan bir personel ile evden eve taşıma hizmeti yaptırmak personelin isteksiz ve umursamaz tavırlarından dolayı hem evden eve nakliyat firmasını hemde hizmet alan müşteriyi olumsuz etkilemektedir.

Sektörde adından sıkça bahsedilen ve tavsiye dilen bir nakliye firması olmamız söz verdiğimiz gibi zamanında ve profesyonel bir hizmet vermemizden gelmektedir. Sizi de referanslarımız arasında görmek bizi mutlu edecektir. Buyrun gelin İstanbul İzmir arası nakliye hizmetlerinizde çözü ortağınız olalım…

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Ev Eşyası Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.