İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Kurumsal Taşıma Hizmetleri

EGETUR Nakliyat olarak kurumsal çalışmalarımızı İstanbul – İzmir arası olarak da vermekteyiz. İstanbul’dan İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a banka, fabrika, otel, kütüphane ve kurumsal şirket çalışanlarının ev eşyalarının taşınması durumunda sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Her zaman müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan firmamız tüm kurumsal taşımalarınızda sizlere çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Kurumsal Taşımacılıkta öncü firmamız kurum ve kuruluşların nakliyat hizmetleri ile sektörde 1 numara…

EGETUR Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama, Paketleme, Anbalajlama, Kargo ve diğer nakliye konularında size hizmet sunmaya devam etmektedir. EGETUR Nakliyat, geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev, Büro, Ofis, Banka, Piyano, İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için daha kaliteli zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır

Ofisleriniz taşımadan önce gerekli etüt yapılır. Fiyat teklifi sonucu firmamız ile anlaştığınız taktirde taşınma oranizasyonu ve gerekli araç ve personel hesaplanır. Taşınmanın ne kadar zamanda va hangi koşullarda gerçekleşeceği ile ilgili tarafların karşılıklı imzalarıyla ayrıntılı bir sözleşme yapılır. Taşınma tarihinin başlangış ve bitişini kapsayacak yol taşıma sigortası firmamızca yapılır.

Kurumsal taşımalar için dilerseniz taşıtacağınız malzemelerinizin tamamı için bizimle anlaşabilir ya da günlük araç ve personel desteği alarak taşımanızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal Nakliyat hizmetlerimiz  ve Kurumsal Taşımacılık referanslarımız için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kolili Malzeme Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.