İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

İzmir’den İstanbul’a Ev Taşıma

İzmir’den İstanbul’a ev taşıyacaksanız doğru adrestesiniz. Eşyalarınızı EGETUR güvencesi ile taşıtmanın keyfini yaşayın.

Firmamız 16 yılı aşkın tecrübesi ile İzmir ilimizden İstanbul iline profesyonel bir şekilde evden eve eşya sevkiyatı yapmakta. Evden eve nakliyat hizmetimizde paketleme başta olmak üzere her konuya dikkat etmekteyiz. Kesinlikle eşyalarınızı sigorta yapmadan yola çıkmıyoruz.

İzmir’den İstanbul’a gerçekleştireceğiniz ev eşyası taşımacılığında sizler hiçbir işlem yapmadan evinizin taşınması işlemi gerçekleşir. İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında farklı paketleme malzemesi kullanımı, kendi özmal araç filosu ile hizmet veren EGETUR Nakliyat size kendinizi özel hissettirecektir.

Amacımız evini taşıdığımız müşterimizin taşınması sonucu bizden memnun kalması ve sonraki bir taşımasında yada taşınan bir arkadaşı olduğunda gönül rahatlığıyla firmamızı tavsiye etmesidir. Her profesyonel gibi bizde sizlere kusursuz bir hizmet vermek için çabalamaktayız, ancak hatalarımız olduğunda da hatamızı telafi ederek sizleri hiçbir zaman mağdur etmemekteyiz.

İstanbul – İzmir arası en ekonomik ve en kaliteli hizmeti yılın 365 günü vermekteyiz. Ev eşyanızın taşınması için firmamız ile 1 hafta öncesinden iletişime geçin sizde kazançlı çıkın. Tek yönlü bir taşıma hizmetine oranla yaklaşık %30′lara varan indirimler uygulanmaktadır.

Profesyonel ev taşıma hizmetlerimiz için bize İstanbul veya İzmir şubemizden ulaşabilirsiniz. Unutmayın bir telefon kadar sizlere yakınız…

Bir önceki yazımız olan Antalya Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.