İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında Tekin ÇAÇANOĞLU ve kardeşleri tarafından ilk olarak evden eve nakliyat sektöründe hizmet sağlamak amacı ile İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. Tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firma olmanın yanında %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayan kurumsal bir yapıya sahibiz. Kendimize ait tır, kamyon ve kamyonetlerimiz ile şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat sektöründe 14 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

Egetur nakliyatta hizmette sınır yoktur. Müşterilerimizin istekleri her zaman ön plana konulmuştur. 1997′den bu yana faaliyet gösteren kuruluşun nesilden nesile geçmesini sağlayan bu insanların bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket daha çok işler yapacaktır. Taşımacılık büyük bir sorumluluktur. Egetur bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde icra eden bir kuruluştur.

Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir.

Firmamız siz müsterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

Misyonumuz
Avrupa standartlarına uygun, çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz
Müşteri Memnuniyeti
Personellerimizin memnuniyeti.
Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak
Bilişim teknolojileri ile Müşteri İlişkilerini geliştirmek.

Yetki Belgelerimiz
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır.

Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığı ndan hiçbir hak talep edemeyecektir.

K-3 Yetki Belgesi

Marka Patent