İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden Eve Taşıma

Sizde komple ve parsiyel yüklerinizi yüksek ücretler ödememeden adresten adrese teslim sistemi ile taşıtmak için EGETUR Nakliyatı seçebilirsiniz. İstanbul ve İzmir’de şubeleri bulunan firmamız bu hizmeti ile sizleri yüksek taşıma maliyetlerinden kurtamaktadır.

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla EGETUR Evden Eve Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

  • GÜNLÜK İSTANBUL İZMİR ARASI PARSİYEL EŞYA TAŞIMAKTAYIZ.
  • İSTANBUL İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT SEÇİMİ İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.

MOBİLYALAR: Özel ekiplerimiz tarafından de-montesi yapılan mobilyalar Avrupa’dan ithal kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

YATAK, KOLTUK VE SANDALYE:
Bu tip temizliği önemli olan eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, Avrupa’dan ithal pet Kraft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

ŞİFONYER, YEMEK MASAS, KOMODİN, SEHPA BÜFE, CAMLI VİTRİN:
Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

BEYAZ EŞYALAR:
De-montesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra Kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

ELEKTRONİK EŞYALAR:
Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

AYNA- CAM VE HASSAS EŞYALAR:
Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

ANTİKA, SERAMİK, PORSELEN, RESİM, YAĞLI BOYA TABLO:
Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

AVİZE, LAMBA:
De-montesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış karton kolilere yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

ELBİSE:
Gardolap içerisinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içerisinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

AYAKKABI, ÇANTA:
Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

MUTFAK EŞYALARI:
Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

BANYO VE TEMİZLİK MALZEMELERİ: Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. (örnek: havlu ile paspas aynı koliye koyulmaz)

Eşyalarınız Özenle Paketlenir

Eşyalarınızın Paketlenişi

Ev Eşyası Paketleme

Evden Eve Nakliyat