İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

İzmir’den İstanbul’a ev taşıyacaksanız doğru adrestesiniz. Eşyalarınızı EGETUR güvencesi ile taşıtmanın keyfini yaşayın.

Firmamız 15 yllık tecrübe ile İzmir ilimizden İstanbul iline profesyonel bir şekilde evden eve eşya sevkiyatı yapmakta. Evden eve nakliyat hizmetimizde paketleme başta olmak üzere her konuya dikkat etmekteyiz. Kesinlikle eşyalarınızı sigorta yapmadan yola çıkmıyoruz.

İstanbul ve İzmir illeri arası ev taşıma işlemlerinizde profesyonel firmalardan destek almanız taşıyacağınız eşyalarınızın sağlıklı ve sorunsuz taşınmasını gerçekleştirmenin yanı sıra sizlerde taşınmanın kolaylığını yaşamış olursunuz. İzmir’den İstanbul’a evden eve nakliyat gerçekleştiren deneyimli firmaların verdikleri kaliteli hizmetlerle artık taşınmak herkes için çok kolay. Yorulmadan, sizler için her ayrıntıya önem veren firmalarla işleriniz hızlanabilir.

İzmir’den İstanbul’a evden eve nakliyat yapan firmamız, son model araçlarıyla yükleme ve taşıma işlemlerinizi başarıyla gerçekleştiriyor. Paketleme, sigorta ve taşımayla ilgili her işlemi belirli bir düzen içinde yapmayı sağlayan ücretsiz eksper hizmeti, taşınma işinizin programlanmasını sağlıyor. İstediğiniz gün ve saatte evinize gelen ekipler, o program dahilinde taşınmayı gerçekleştiriyor.

Firmamız şehir içi taşımacılık kadar şehirler arası taşımacılık alanında da bir çok kişi ve kuruma hizmet veriyor. İzmir’den İstanbul’a evden eve nakliyat olayının gerçekleştiğinde eşyalarınızı özel ambalajlama tekniğiyle paketleyip taşıyoruz. Eşyalarınızın yapısına uygun malzemelerin yer aldığı firmalarda depolama işlemlerinizi de yaptırabiliyorsunuz.

İzmir’den İstanbul’a firmamız aracılığı ile yaptıracağınız evden eve taşınma işlerinizde eşyalarınız, son model araçlarla ve işi bilen ekip tarafından taşındığı gibi montajı ve yeni evde yerleştirilmesi sağlanıyor. Taşınmanıza yardımcı olan nakliyat firmalarıyla yeni evinize kolayca taşınabilir, eşyalarınıza hasar gelmeden yerleştirebilirsiniz.

Birbirinden kaliteli İzmir’den İstanbul’a evden eve nakliyat firmaları arasından yapacağınız doğru tercihle eşyalarınızı sigortalı bir biçimde taşıyabilirsiniz. Güvenilir firmaların uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.