İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Şehirlerarası parça eşya taşımalarında firmamız sizlerden aldığı eşyalarınızı 7/24 güvenlikli depolarımızda muhafaza ederek en kısa süre içinde tarafınıza teslim etmektedir. Bulunduğunuz evden çıkmak zorundasınız ve az miktardaki eşyalarınız için çok yüksek nakliye ücretleri ödemek istemiyorsunuz. İşte tam bu sırada firmamız sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Eşyalarınız evinizden paketli bir şekilde teslim alınır ve depolarımıza konulur. İstanbul – İzmir arası haftalık düzenlenen seferlerimiz ile istediğiniz zaman tarafınıza teslim edilir.

İstanbul’dan İzmir’e taşınma durumunuz olduğunda yeni eviniz hazır değil ve İstanbul’da oturmakta olduğunuz evinizden çıkmak zorunda kaldığınız da eşya depolama konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizler için hazır durumda her zaman depolarımız mevcuttur. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan depolarımızda eşyalarınızı güvenli ve sağlıklı olarak istediğiniz sürece depolayabilirsiniz.

Depolama işlemlerinde taşıma işleminde olduğu gibi eşyalarınız A’dan Z’ye havalı naylon kraft kağıtlı paketleme malzemesi ile paketlenir ve uzun süre depoda hiçbir zarar görmeyecek şekilde depolamaya hazır hale getirilir.

Not: Depolama hizmeti nakliye hizmetlerinin en zor dalıdır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmanın dürüst ve güvenilir olması, eşyalarınızın konulduğu yerin nemsiz, rutubetsiz ve güvenlikli olması ve en önemlisi eşyalarınızı teslim aldığınızda firmanın eşyalarınızı aldığı gibi eksiksiz ve sorunsuz sizlere teslim etmesi çok önemlidir.

Eşya depolama için bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bizlere iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.