İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

En Fazla Taşınan İllerimiz

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre en çok göç alan illerimizin başında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Kocaeli ve Mersin gelmektedir. Bir diğer göze çarpan istatistik ise en fazla sirkülasyonun İstanbul, İzmir ve Ankara arasında olması.

Göçün çeşitli sebepleri var bunlardan bazıları İşsizlik, Güvenlik Sorunu (savaş,terör,töre,cinayet), İklim, Eğitim, Sağlık,Yüzey Şekilleri, Ekonomik Faaliyetler (hayvancılık,tarım,sanayi,ticaret,turizm vb.), Doğal Afetler,(su,deprem,heyelan,erozyon) ve Atama gibi.

Büyük şehirlerin kendi arasında gerçekleşen bu sirkülasyonunun tek nedeni göç değildir. İstanbul, İzmir ve Ankara arasında gerçekleşen taşımaların genel nedeni iş değişikli, atama ve ekonomik sebepler olmaktadır.

Büyük şehirler arasında bu sirkülasyon oldukça her zaman evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Artık hemen hemen herkes şehiriçi ve şehirlerarası ev taşıma ihtiyacında evden eve nakliyat firmalarından yardım almaktadır. Büyük firmalarda gerçekleşen bu taşıma işlemlerinde pay almak adına çeşitli yatırımlar yapmakta ve kampanyalar düzenlemektedirler.

Firmamız İstanbul ve İzmir’den 3 büyük ilimize gerçekleşecek olan evden eve taşıma işlemlerinde erken rezervasyonlarda %25′e varan indirimler uygulamaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin olması sebebi ile bu iki ilimiz arasında gerçekleşen nakliye organizasyonlarını çok ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Biz en çok İstanbul, İzmir ve Ankara’yı taşıyoruz. Bu 3 ilimiz arasında 1997 yılından itibaren binlerce müşterimizin eşyasını taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Bize duyulan güveni sunduğumuz kaliteli hizmet ile pekiştirmekteyiz.

Sizinde taşınacak eviniz varsa bize danışmadan karar vermeyin. Firmamızı arayarak taşıma işlemleriniz ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ayrıca Danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Araştırma yapmak istediğiniz firmalar hakkında sizlere danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri için hazırladığımız kısa videomuzu izlemenizi öneririz. Kısada olsa araçlarımıza ve paketleme resimlerimize yer verdiğimiz videomuzun bizi tercih etmenizde yararlı olacağını ümit ederiz…

Bir önceki yazımız olan Neden Tercih Edilmekteyiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.