İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Araçlarımız

EGETUR NAKLİYAT, ev, ofis eşyası ve türevi eşyalarınızın taşınması için son teknoloji ve evden eve nakliyat için özel olarak yapılandırılmış araçlara sahip olup müşterilerine taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ile araç seçimi yapmakta bu sayede o taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ayrıca firmamızın araçlarının içerisinde özel olarak yapılmış Askılı Taşıma sistemi bulunmaktadır. Askılı taşıma sistemiyle elbiselerinizi vb. tekstil ürünlerinizi hiç kırışmadan, yıpranmadan bir yerden diğer bu yere taşımamız söz konusu.

Kasaları özel hazırlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Mercedes, Ford Cargo ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce kamyonlarımıza dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır. Araç şehir içi taşıma evrakları tam ve araç periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır.

Hacmi ve miktarı az taşımalarınızda daha ekonomik taşıma yapacak küçük kamyonlarımızda vardır.

Resimlerde gördüğünüz araçlarımızdan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ev eşyası kapasiteli nakliye kamyonlarımızdan birer resim sizler için web sayfamıza ekledik. Resimlerin üzerlerine tıklayarak daha büyük ebatta görebilirsiniz.

1+1 Nakliye Kamyonu

2+1 ve 3+1 Nakliye kamyonu

4+1 Nakliye Kamyonu

4+1 ve 5+1 Nakliye Kamyonu