İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Ambar Taşıma

Ambar hizmeti parsiyel yüklerin birleşmesiyle bölgelere taşınan parça yüklerin bölgede varımıyla teslimata kadar geçen sürede verilen hizmete verilen isimdir. Parça yükler genelde bir araya getirildiği zaman müşterilerin durumlarına göre bir kısmı alınır ve bekletildikten veyahut yüklenecek kamyon tam doluluğa ulaştığı zaman yola çıkmaktadır.

Parsiyel yükler günümüzde kargo ve parça yük gibi kategorize edilmeksizin büyük önem arzetmektedir. Ambar ve parsiyel yük taşıyan firmalar genelde hafif tonajlı kamyonetlerle yükleri toplayıp yine aynı şekilde adreslerine teslim yapabilen firmalarda mevcuttur.

EGETUR Nakliyatın hizmet sunumu

EGETUR nakliyat, parça ve ambar sektöründe sabır ve gayret göstermek için elinden geleni yapmaya çalışan bir firmadır .Ağır rekabetler düşük arz ve mevsimler durgunlukları göz ardı etmeksizin devamlı hizmetlerini müşterilerine karşı en duyarlı şekilde yerine getiren bir firmadır.

EGETUR Nakliyat; Kara yolu taşımacılığı, yurtiçi taşımacılık, kargo ambar işletmeciliği, kargo ambarı firmaları işletmeciliği, evden eve kargo ambar nakliyat alanlarında faaliyet göstermek üzere; 1997 yılında İstanbul ilinde kurulmuştur. İzmir’de de faliyet gösteren firmamız geniş kapsamlı şubeler ve temsilciliklerimiz ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet sunmaktadır. İstanbul’da genel merkezi olan firmamız ambar nakliyat, Evden eve taşımacılık, parça nakliye Ağır malzeme ve yük taşımacılığı hizmetleri yer almaktadır. İstanbul Nakliyat Ambarı Türkiye’nin her il ve ilçesine günlük parça eşya tam eşya taşımacılık naklimiz vardır. Cazip fiyatlarımız için lütfen bizi arayın.

EGETUR nakliyat ile çalışın farkı sizde anlayın…

Bir önceki yazımız olan Tekne ve Yelken Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.